Kjøpe F20J1K5E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±260ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm) |
| Serie: | Stackohm® 250 |
| Motstand (ohm): | 1.5k |
| Strøm (Watts): | 20W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Flat Oval |
| Andre navn: | OHF20J1K5E OHF20J1K5E-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Monteringsfunksjon: | Flange Braces, Right Angle |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | F20J1K5E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | 0.375" (9.53mm) |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 20W |