Kjøpe FC4L110R002GER med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±2% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±50ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 11050 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.197" L x 0.433" W (5.00mm x 11.00mm) |
| Serie: | FC4L |
| Motstand (ohm): | 0.002 |
| Strøm (Watts): | 5W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Wide 4320 (11050 Metric), 2043 |
| Andre navn: | FC4L110R002GERTR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antall oppsigelser: | 4 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FC4L110R002GER |
| Høyde - sittende (maks): | 0.028" (0.70mm) |
| Egenskaper: | Current Sense, Moisture Resistant |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.002 Ohm ±2% 5W Chip Resistor Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil |
| Beskrivelse: | RES SMD 0.002 OHM 5W 4320 WIDE |
| sammensetning: | Metal Foil |
| Email: | [email protected] |