Kjøpe FCF90RN med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 600V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 600V |
| Størrelse / Dimensjon: | 3.010" L x 1.000" W x 1.640" H (76.45mm x 25.40mm x 41.65mm) |
| Serie: | FCF |
| Responstid: | Fast |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Blade Type, Module |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FCF90RN |
| Sikringstype: | Rectangular |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE FAST ACTING CUBE 90A |
| Nåværende vurdering: | 90A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 200kA AC, 50kA DC |
| godkjenninger: | CE, CSA, UL |
| applikasjoner: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |