Kjøpe FHJC1002MB-F60 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning: | 58V |
|---|---|
| Oppsigelsesstil: | Wire Leads |
| Serie: | FHJ |
| orientering: | - |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Panel Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FHJC1002MB-F60 |
| Fuseholder Type: | Holder |
| Sikringstype: | - |
| Sikringsstørrelse: | 0.555" L x 0.472" W x 1.063" H (14.1mm x 12mm x 27mm) |
| For bruk med / relaterte produkter: | JCASE® |
| Utvidet beskrivelse: | Fuse Holder 60A 58V 1 Circuit Panel Mount |
| Beskrivelse: | FUSE HOLDER 58V 60A PANEL MNT |
| Nåværende vurdering: | 60A |