Kjøpe FWH-900A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | - |
| Serie: | FWH |
| Responstid: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FWH-900A |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 900A CYLINDRICAL |
| Nåværende vurdering: | 900A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 200kA AC, 50kA DC |
| godkjenninger: | CE, CSA, UR |
| applikasjoner: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |