Kjøpe FX0360 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning: | 250V |
|---|---|
| Oppsigelsesstil: | Solder Lug |
| Serie: | - |
| orientering: | - |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FX0360 |
| Fuseholder Type: | Block |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 5mm x 20mm |
| For bruk med / relaterte produkter: | 5mm x 20mm |
| Utvidet beskrivelse: | Fuse Block 6.3A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beskrivelse: | FUSE BLOK CART 250V 6.3A CHASSIS |
| Nåværende vurdering: | 6.3A |
| Kontaktmateriale: | Phosphorus Bronze |
| Kontakt Avslutt: | Tin |
| Email: | [email protected] |