Kjøpe HC2-H-AC24V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 19.2 VAC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 7.2 VAC |
| Oppsigelsesstil: | Plug In |
| Bryter spenning: | 250VAC - Max |
| Serie: | HC |
| Frigjør tid: | 10ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Bulk |
| Andre navn: | 255-1911 HC2-H-AC24V-ND |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 70°C |
| Bruk tid: | 10ms |
| Monteringstype: | Socketable |
| Produsentens varenummer: | HC2-H-AC24V |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 7A |
| Kontaktmateriale: | Silver Alloy |
| Kontakt skjema: | DPDT (2 Form C) |
| Spolespenning: | 24VAC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | 1.2 VA |
| Coil Current: | 50mA |