Kjøpe HC2-H-DC100V-F med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 80 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 10 VDC |
| Oppsigelsesstil: | Plug In |
| Bryter spenning: | 250VAC - Max |
| Serie: | HC |
| Frigjør tid: | 20ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Bulk |
| Andre navn: | 255-3641 HC2-H-DC100V-F-ND HC2HDC100VF |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 70°C |
| Bruk tid: | 20ms |
| Monteringstype: | Socketable |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | HC2-H-DC100V-F |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VDC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 7A |
| Kontaktmateriale: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Kontakt skjema: | DPDT (2 Form C) |
| Spolespenning: | 100VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 10 kOhms |
| Coil Power: | 1 W |
| Coil Current: | 11mA |