Kjøpe HCF4536BEY med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Type: | Programmable Timer |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-DIP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andre navn: | 497-1377-5 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | HCF4536BEY |
| Frekvens: | 5MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Programmable Timer IC 5MHz 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Beskrivelse: | IC OSC PROG TIMER 5MHZ 16DIP |
| Strøm - Forsyning: | - |
| Telle: | - |
| Email: | [email protected] |