Kjøpe HCMA1707-1R5-R med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | HCMA1707 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | 283-4568-6 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Powdered Iron |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | HCMA1707-1R5-R |
| induktans: | 1.5µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.276" (7.00mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 40A 2.15 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 1.5UH 40A 2.15 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 2.15 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 40A |
| Nåværende - Metning: | 40A |
| Email: | [email protected] |