Kjøpe HM17-855390LF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.307" Dia (7.80mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | HM17 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens varenummer: | HM17-855390LF |
| induktans: | 39µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.217" (5.50mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 39µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 210 mOhm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 39UH 1.3A 210 MOHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 210 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 1.3A |