Kjøpe HM51-820KLF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | - |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Leverandør Enhetspakke: | Axial |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" Dia x 0.906" L (12.50mm x 23.00mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | HM51 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens varenummer: | HM51-820KLF |
| induktans: | 82µH |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 82µH Unshielded Inductor 2.9A 60 mOhm Max Axial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 82UH 2.9A 60 MOHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 60 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 2.9A |
| Nåværende - Metning: | 3.1A |
| Email: | [email protected] |