Kjøpe HP2-AC115V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 92 VAC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 34.5 VAC |
| Oppsigelsesstil: | Plug In, Quick Connect - 0.205" (5.2mm) |
| Bryter spenning: | 250VAC - Nom |
| Serie: | HP |
| Frigjør tid: | 25ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 40°C |
| Bruk tid: | 25ms |
| Monteringstype: | Socketable |
| Produsentens varenummer: | HP2-AC115V |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 10A |
| Kontaktmateriale: | Silver (Ag) |
| Kontakt skjema: | DPDT (2 Form C) |
| Spolespenning: | 115VAC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | 2.1 VA |
| Coil Current: | 18mA |
| Email: | [email protected] |