Kjøpe HV508LG-G med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 5 V ~ 10 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | -5°C ~ 60°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | HV508LG-G |
| Interface: | Parallel |
| Skjermtype: | Liquid Crystal Shutter |
| Tall eller tegn: | - |
| Beskrivelse: | IC DISPLAY DRIVER 45V 8SOIC |
| Strøm - Forsyning: | - |
| konfigurasjon: | - |
| Email: | [email protected] |