Kjøpe HV823LG-G med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 9.5 V |
|---|---|
| Type: | EL Lamp Driver |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andre navn: | HV823LG-G-ND HV823LG-GTR |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | HV823LG-G |
| Frekvens: | 50kHz ~ 70kHz |
| dimming: | No |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER 8SOIC |
| Strøm - Forsyning: | 500µA |
| Nåværende - Utgangskilde / Sink: | - |
| Email: | [email protected] |