Kjøpe IHSM3825EB220L med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | - |
|---|---|
| Toleranse: | ±15% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | IHSM-3825 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | IHSM3825EB220L |
| induktans: | 22µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.225" (5.72mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 22µH Unshielded Inductor 1.05A 336 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 22UH 1.05A 336 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 336 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 1.05A |
| Nåværende - Metning: | 960mA |