Kjøpe INA215BQDCKRQ1 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 26 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 1µV |
| Leverandør Enhetspakke: | SC-70-6 |
| Slew Rate: | 0.4 V/µs |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100, Zero-Drift |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Utgangstype: | - |
| Andre navn: | 296-44268-2 INA215BQDCKRQ1-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | INA215BQDCKRQ1 |
| Få båndbreddeprodukt: | 40kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Current Sense Amplifier 1 Circuit SC-70-6 |
| Beskrivelse: | IC OP AMP CUR SEN 40KHZ SC70-6 |
| Strøm - Forsyning: | 65µA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | - |
| Nåværende - Input Bias: | 28µA |
| Forsterkertype: | Current Sense |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |