Kjøpe ISL43640IU-T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Enkel (V +): | 2.7 V ~ 12 V |
|---|---|
| Spenning - Forsyning, Dual (V ±): | - |
| Bytt tid (Ton, Toff) (Maks): | 30ns, 28ns |
| Bytt krets: | SP4T |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-MSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 50 Ohm |
| Antall kretser: | 1 |
| Multiplexer / Demultiplekser Circuit: | 4:1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ISL43640IU-T |
| Utvidet beskrivelse: | 1 Circuit IC Switch 4:1 50 Ohm 10-MSOP |
| Beskrivelse: | IC MUX/DEMUX 4X1 10MSOP |
| Nåværende - Lekkasje (IS (av)) (Maks): | 1nA |
| Crosstalk: | - |
| Charge Injection: | 1.2pC |
| Kanal-til-kanal-matching (ΔRon): | 500 mOhm |
| Kanalkapasitans (CS (av), CD (av)): | 4pF, 11pF |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |