Kjøpe ISL62882BHRTZ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 0.013 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 5 V ~ 25 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-TQFN (6x6) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -10°C ~ 100°C |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ISL62882BHRTZ |
| Utvidet beskrivelse: | - Controller, Intel IMVP-6.5™ Voltage Regulator IC 1 Output 48-TQFN (6x6) |
| Beskrivelse: | IC REG PWM 2PHASE BUCK 48TQFN |
| applikasjoner: | Controller, Intel IMVP-6.5™ |
| Email: | [email protected] |