Kjøpe ISL6425ER med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 13 V ~ 18 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 8 V ~ 14 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 32-QFN (5x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ISL6425ER |
| Utvidet beskrivelse: | - Converter, Satellite Set-Top Box Designs Voltage Regulator IC 2 Output 32-QFN (5x5) |
| Beskrivelse: | IC REG DUAL LNBP TTL-INP 32-QFN |
| applikasjoner: | Converter, Satellite Set-Top Box Designs |
| Email: | [email protected] |