Kjøpe ISL95838HRTZ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 0.25 V ~ 1.52 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 4.75 V ~ 25 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 40-TQFN (5x5) |
| Serie: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -10°C ~ 100°C |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | ISL95838HRTZ |
| Utvidet beskrivelse: | Robust Ripple Regulator™ (R3) Controller, Intel IMVP-7, VR12™ Voltage Regulator IC 2 Output 40-TQFN (5x5) |
| Beskrivelse: | IC PWM CTLR DUAL 3+2 40-TQFN |
| applikasjoner: | Controller, Intel IMVP-7, VR12™ |
| Email: | [email protected] |