Kjøpe IXTH10P60 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (maks): | ±20V |
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-247 (IXTH) |
| Serie: | - |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 1 Ohm @ 5A, 10V |
| Strømdissipasjon (maks): | 300W (Tc) |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-247-3 |
| Andre navn: | Q1152201 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Produsentens varenummer: | IXTH10P60 |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 4700pF @ 25V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 160nC @ 10V |
| FET Type: | P-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | P-Channel 600V 10A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) |
| Drivspenning (Maks. Rds På, Min Rds På): | 10V |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 600V |
| Beskrivelse: | MOSFET P-CH 600V 10A TO-247AD |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 10A (Tc) |
| Email: | [email protected] |