Kjøpe JAN1N2982B med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Zener (Nom) (Vz): | 18V |
|---|---|
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.5V @ 2A |
| Toleranse: | ±5% |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-213AA (DO-4) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/124 |
| Strøm - Maks: | 10W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Andre navn: | 1086-15659 1086-15659-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 175°C |
| Monteringstype: | Stud Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | JAN1N2982B |
| Impedans (Maks) (Zzt): | 4 Ohm |
| Utvidet beskrivelse: | Zener Diode 10W ±5% Stud Mount DO-213AA (DO-4) |
| Beskrivelse: | DIODE ZENER 18V 10W DO213AA |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 10µA @ 13.7V |
| Email: | [email protected] |