Kjøpe JAN1N4482US med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Zener (Nom) (Vz): | 51V |
|---|---|
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1V @ 200mA |
| Toleranse: | ±5% |
| Leverandør Enhetspakke: | D-5A |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/406 |
| Strøm - Maks: | 1.5W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | SQ-MELF, A |
| Andre navn: | 1086-17959 1086-17959-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 175°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | JAN1N4482US |
| Impedans (Maks) (Zzt): | 60 Ohm |
| Utvidet beskrivelse: | Zener Diode 1.5W ±5% Surface Mount D-5A |
| Beskrivelse: | DIODE ZENER 51V 1.5W D-5A |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 50nA @ 40.8V |
| Email: | [email protected] |