Kjøpe JAN1N5615US med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 800mV @ 3A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 200V |
| Leverandør Enhetspakke: | D-5A |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/429 |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 150ns |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | SQ-MELF, A |
| Andre navn: | 1086-15221-MIL |
| Driftstemperatur - Kobling: | -65°C ~ 200°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | JAN1N5615US |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 200V 1A Surface Mount D-5A |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE FAST REC 200V 1A D-5A |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 500µA @ 200V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 1A |
| Kapasitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |