Kjøpe JAN1N5653A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 58.1V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 92V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 64.6V |
| Enveis kanaler: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-13 (DO-202AA) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-13 |
| Andre navn: | 1086-15816 1086-15816-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | JAN1N5653A |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO13 |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 16.3A |