Kjøpe JAN1N6626U med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.35V @ 2A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 200V |
| Leverandør Enhetspakke: | D-5B |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/590 |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 30ns |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | SQ-MELF, E |
| Andre navn: | 1086-19978 1086-19978-MIL |
| Driftstemperatur - Kobling: | -65°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | JAN1N6626U |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 200V 1.75A Surface Mount D-5B |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 200V 1.75A E-MELF |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 2µA @ 200V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 1.75A |
| Kapasitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |