Kjøpe JAN1N6631US med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.6V @ 1.4A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 1100V (1.1kV) |
| Leverandør Enhetspakke: | D-5B |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/590 |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 60ns |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | SQ-MELF, E |
| Andre navn: | 1086-20001 1086-20001-MIL |
| Driftstemperatur - Kobling: | -65°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | JAN1N6631US |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 1100V (1.1kV) 1.4A Surface Mount D-5B |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 1.1KV 1.4A D5B |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 4µA @ 1100V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 1.4A |
| Kapasitans @ Vr, F: | 40pF @ 10V, 1MHz |