Kjøpe JANS1N6661 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1V @ 400mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 225V |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-35 |
| Hastighet: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/587 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Andre navn: | 1086-16017 1086-16017-MIL |
| Driftstemperatur - Kobling: | -65°C ~ 175°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | JANS1N6661 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 225V 500mA Through Hole DO-35 |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 225V 500MA AXIAL |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 50nA @ 225V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 500mA |
| Kapasitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |