Kjøpe JANS2N2222AUBC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 50V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 1V @ 50mA, 500mA |
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Enhetspakke: | 3-SMD |
| Serie: | * |
| Strøm - Maks: | 500mW |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 3-SMD, No Lead |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | JANS2N2222AUBC |
| Frekvens - Overgang: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 800mA 500mW Surface Mount 3-SMD |
| Beskrivelse: | NPN TRANSISTOR |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 10µA (ICBO) |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 800mA |
| Email: | [email protected] |