Kjøpe JANS2N2369AUBC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 15V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 450mV @ 10mA, 100mA |
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Enhetspakke: | 3-SMD |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/317 |
| Strøm - Maks: | 360mW |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 3-SMD, No Lead |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | JANS2N2369AUBC |
| Frekvens - Overgang: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 15V 360mW Surface Mount 3-SMD |
| Beskrivelse: | NPN TRANSISTOR |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 20 @ 100mA, 1V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 400nA |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | - |
| Email: | [email protected] |