Kjøpe JANTX1N6073 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 2.04V @ 9.4A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 50V |
| Leverandør Enhetspakke: | A-PAK |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/503 |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 30ns |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | A, Axial |
| Andre navn: | 1086-19448 1086-19448-MIL |
| Driftstemperatur - Kobling: | -65°C ~ 155°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | JANTX1N6073 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 50V 850mA Through Hole A-PAK |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 50V 850MA AXIAL |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 1µA @ 50V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 850mA |
| Kapasitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |