Kjøpe JANTXV2N2325 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - På tilstand (Vtm) (Maks): | 2.2V |
|---|---|
| Spenning - Off State: | 150V |
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 800mV |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-5 |
| Serie: | Military, MIL-STD-701 |
| SCR Type: | Sensitive Gate |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-205AA, TO-5-3 Metal Can |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | JANTXV2N2325 |
| Utvidet beskrivelse: | SCR 150V Sensitive Gate Through Hole TO-5 |
| Beskrivelse: | SCR 150V TO205AA |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | - |
| Nåværende - På Stat (Det (AV)) (Maks): | 1.6A |
| Nåværende - Off State (Maks): | 10µA |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 15A @ 60Hz |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 2mA |