Kjøpe JR1AF-TM-DC24V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 19.2 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 2.4 VDC |
| Oppsigelsesstil: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Bryter spenning: | 250VAC, 30VDC - Max |
| emballasje: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 70°C |
| Bruk tid: | 10ms |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Produsentens varenummer: | JR1AF-TM-DC24V |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Chassis Mount |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 16A |
| Kontaktmateriale: | Silver Alloy |
| Kontakt skjema: | SPST-NO (1 Form A) |
| Spolespenning: | 24VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 1.1 kOhms |
| Coil Power: | 530 mW |
| Coil Current: | 22mA |