Kjøpe L12J820E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±260ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm) |
| Serie: | 270 |
| Motstand (ohm): | 820 |
| Strøm (Watts): | 12W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Tubular |
| Andre navn: | OHL12J820E OHL12J820E-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Monteringsfunksjon: | Brackets (not included) |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | L12J820E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 820 OHM 5% 12W |