Kjøpe L225J10KE med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±260ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm) |
| Serie: | 270 |
| Motstand (ohm): | 10k |
| Strøm (Watts): | 225W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Tubular |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Produsentens varenummer: | L225J10KE |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 10K OHM 5% 225W |