Kjøpe L4969URTR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 6 V ~ 28 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | PowerSO-20 |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 20-SOIC (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | L4969URTR |
| Interface: | Serial |
| Utvidet beskrivelse: | Keypads and Alarm Systems Interface PowerSO-20 |
| Beskrivelse: | IC TXRX 5V 180MA PWRSO20 |
| applikasjoner: | Keypads and Alarm Systems |
| Email: | [email protected] |