Kjøpe L50J5K0E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±260ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.563" Dia x 4.000" L (14.30mm x 101.60mm) |
| Serie: | 270 |
| Motstand (ohm): | 5k |
| Strøm (Watts): | 50W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Tubular |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Monteringsfunksjon: | Brackets (not included) |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | L50J5K0E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 5K OHM 5% 50W |