Kjøpe LD1086BV-DG med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | Adj to 1.25V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 30V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 1.3V @ 3A |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 |
| Andre navn: | 497-15588-5 LD1086BV-DG-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LD1086BV-DG |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output Adj to 1.25V 1.5A TO-220 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO ADJ 1.5A TO220 |
| Strøm - Utgang: | 1.5A |
| Nåværende - Grense (Min): | - |
| Email: | [email protected] |