Kjøpe LD39130SJ18R med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 1.8V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 5.5V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 4-FlipChip (.69x.69) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 4-UFBGA, FCBGA |
| Andre navn: | 497-14206-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LD39130SJ18R |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 300mA 4-FlipChip (.69x.69) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 1.8V 0.3A FLIPCHIP |
| Strøm - Utgang: | 300mA |