Kjøpe LFT600302P med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning: | 600V |
|---|---|
| Oppsigelsesstil: | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Serie: | LFT |
| orientering: | - |
| Antall kretser: | 2 |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LFT600302P |
| Fuseholder Type: | Block |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 0.563" Dia x 1.5" L (14.3mm x 38.1mm) |
| For bruk med / relaterte produkter: | Class T |
| Utvidet beskrivelse: | Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Beskrivelse: | FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL |
| Nåværende vurdering: | 30A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt Avslutt: | - |
| Email: | [email protected] |