Kjøpe LLG2W681MELC45 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 450V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | LG |
| Ripple Current: | 2.82A |
| Andre navn: | 493-14390 LLG2W681MELC45-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Produsentens varenummer: | LLG2W681MELC45 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 1.850" (47.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 680µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP |
| kapasitans: | 680µF |