Kjøpe LM1086ILD-3.3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 27V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 1.3V @ 1.5A |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-WSON (4x4) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LM1086ILD-3.3 |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1.5A 8-WSON (4x4) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 3.3V 1.5A 8WSON |
| Strøm - Utgang: | 1.5A |
| Nåværende - Grense (Min): | 1.5A |