Kjøpe LM25061PMM-2/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.9 V ~ 17 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-VSSOP |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | Current Limit, Fault Timeout, UVLO |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Andre navn: | LM25061PMM-2 LM25061PMM-2-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM25061PMM-2/NOPB |
| Intern bryter (s): | No |
| Egenskaper: | Auto Retry |
| Feature Pins: | FB, PGD, TIMER, (UVLO, EN) |
| Utvidet beskrivelse: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 10-VSSOP |
| Beskrivelse: | IC CTLR POS HOTSWAP AUTO 10MSOP |
| Strøm - Forsyning: | 1.6mA |
| Strøm - Utgang (Maks): | - |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |