Kjøpe LM25066APSQ/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.9 V ~ 17 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 24-WQFN (4x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM25066APSQ/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Base Station-Networking Line Cards, Servers PMIC 24-WQFN (4x5) |
| Beskrivelse: | IC CTLR PM HOTSWAP 24WQFN |
| Strøm - Forsyning: | 5.8mA |
| applikasjoner: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| Email: | [email protected] |