Kjøpe LM2937ESX-10/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 10V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 26V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 1V @ 500mA |
| Leverandør Enhetspakke: | DDPAK/TO-263-3 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Andre navn: | *LM2937ESX-10 *LM2937ESX-10/NOPB LM2937ESX-10 LM2937ESX-10-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | LM2937ESX-10/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 10V 500mA DDPAK/TO-263-3 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 10V 0.5A DDPAK |
| Strøm - Utgang: | 500mA |