Kjøpe LM3487QMMX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Vcc / Vdd): | 2.97 V ~ 35 V |
|---|---|
| topologi: | Buck, Buck-Boost |
| Synkron Likner: | No |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-VSSOP |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Serielle grensesnitt: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utgangstype: | Transistor Driver |
| Utgangsfaser: | 1 |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive or Negative |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LM3487QMMX/NOPB |
| Funksjon: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 100kHz ~ 1.4MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buck, Buck-Boost Regulator Positive or Negative Output Step-Down, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 10-VSSOP |
| Driftssyklus (maks): | 100% |
| Beskrivelse: | IC REG CTRLR BUCK/BCK-BST 10MSOP |
| Kontrollfunksjoner: | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Klokke synkronisering: | Yes |
| Email: | [email protected] |