Kjøpe LM3503ITL-44/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 2.5V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 5.5V |
| Spenning - Output: | 44V |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-DSBGA |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 10-WFBGA, DSBGA |
| Andre navn: | LM3503ITL-44 LM3503ITL-44NOPB LM3503ITL-44NOPBTR LM3503ITL-44NOPBTR-ND LM3503ITL-44TR LM3503ITL-44TR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LM3503ITL-44/NOPB |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 1MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 750mA (Switch) 10-DSBGA |
| dimming: | Analog, PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 10DSBGA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 750mA (Switch) |
| applikasjoner: | Backlight |
| Email: | [email protected] |