Kjøpe LM4809LQ/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-WQFN (2x2) |
| Serie: | Boomer® |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-WQFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Andre navn: | 296-36609-2 LM4809LQ LM4809LQ/NOPBTR LM4809LQ/NOPBTR-ND LM4809LQTR LM4809LQTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 105mW x 2 @ 16 Ohm |
| Produsentens varenummer: | LM4809LQ/NOPB |
| Egenskaper: | Depop, Shutdown, Thermal Protection |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 8-WQFN (2x2) |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO PWR .105W STER 8QFN |
| Email: | [email protected] |