Kjøpe LM4982TLX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 1.6 V ~ 4 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-DSBGA |
| Serie: | Boomer® |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-WFBGA, DSBGA |
| Utgangstype: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Andre navn: | LM4982TLX LM4982TLX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 51mW x 2 @ 32 Ohm |
| Produsentens varenummer: | LM4982TLX/NOPB |
| Egenskaper: | Depop, I²C, Mute, Shutdown, Thermal Protection, Volume Control |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 16-DSBGA |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO PWR .051W AB 16BGA |
| Email: | [email protected] |